Rodzinny Zlot Rowerowy

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Towarzystwo Cyklistów w Jaktorowie

Zlot odbył się 9 czerwca 2019 r. i miał następujący program:

  • godzina 10.00 – 10.30 - zapisy uczestników Zlotu, odbiór pakietów zlotowych, miejsce startu uczestników - Jaktorów plac przed Centrum Medycznym. Na starcie uczestnikom Zlotu wydawano okolicznościowe koszulki oraz nalepki na rowery i suchy prowiant wraz butelkowaną wodą. W tegorocznym Zlocie Rowerowym wzięło udział 35 rowerzystów. Niestety upał ok. 31° C spowodował powstrzymanie chętnych do udziału w imprezie i pozostanie w domu. W Zlocie dominowali uczestnicy w średnim wieku głównie z gminy Jaktorów i Grodziska Mazowieckiego.
  • godzina 10.30 – 12.00 przejazd uczestników zlotu do Podkowy Leśnej po trasie: Jaktorów - Władków – Grodzisk Maz.- Podkowa Leśna (park miejski).

W tym roku nasz Zlot z powodu wyżej wspomnianego upału, a także nałożonych w tym dniu w Jaktorowie i w okolicach uroczystości związanych z pierwszą komunią świętą przybrał charakter kameralny. Pomimo tego, podczas Zlotu była bardzo dobra atmosfera ukierunkowana na poznanie wiedzy o kolejnych istotnych miejscach w naszej okolicy. Na mecie naszej wycieczki, czyli w Parku Miejskim w Podkowie Leśnej, spotkała nas miła niespodzianka, bo przywitani zostaliśmy przez burmistrza tego miasta Artura Tusińskiego, który w miłych i ciepłych słowach odniósł się do naszej zlotowej idei promującej walory historyczne i krajobrazowe powiatu grodziskiego. Spotkanie z włodarzem Podkowy Leśnej uwieczniła wspólna fotografia i wręczenie okolicznościowych upominków.


Czytaj więcej...

XIII Rodzinny Zlot Rowerowy Jaktorów - Stawisko Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów - 12 czerwca 2016 r.


RZR2016
    W tegorocznym XIII Rodzinnym Zlocie Rowerowym Towarzystwa Cyklistów w Jaktorowie wzięło udział. 92 rowerzystów. Wśród uczestników byli mieszkańcy z: Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa, Warszawy, Milanówka, Brwinowa, Skierniewic, Parzniewa, Radziejowic, Rzeszowa, oraz mieszkańcy gminy Jaktorów. Podczas zbiórki uczestników w Jaktorowie jak i podczas Zlotu w Stawisku uruchomiony został HOT-SPOT, który umożliwiał pobranie z Internetu aplikacji "Kręć kilometry" dającej możliwość wygrania 300 stojaków rowerowych. Uczestnicy Zlotu włączeni do tej ogólnopolskiej inicjatywy wybrali dopisywać przejechane kilometry na rzecz miasta Grodzisk Mazowiecki.


Czytaj więcej...

XII Rodzinny Zlot Rowerowy Rowerem do Puszczy.
Jaktorów - Waleriany 14 czerwca 2015 r.



SPRAWOZDANIE

Start do XII Rodzinnego Zlotu Rowerowego zorganizowanego przez Towarzystwo Cyklistów w Jaktorowie  został wyznaczony na parkingu Centrum Medycznego w Chylicach Kolonii przy ul. Gdyńskiej. W Zlocie wzięło udział ok. 165 osób. Okolicznościowe koszulki założyło 150 uczestników, rowerzystom rozdawano też okolicznościowe naklejki na rower. Na trasę do Walerian z zachowaniem stosownych odstępów wyruszyło 11 piętnastoosobowych grup rowerzystów.


Czytaj więcej...

9 czerwca 2013 r. obył się już X Rodzinny Zlot Rowerowy szlakiem przodków... organizowany przez Towarzystwo Cyklistów Jaktorów. Na start w Jaktorowie zgłosiło się ok 160 rowerzystów. Przybyło sporo zapaleńców rowerowych z okolicy, a że trasy niezbyt długie od 22 do 40 km przybyły też całe rodziny, jak przystało na rodzinny Zlot. Na Zlocie odnotowano uczestników z Warszawy , Milanówka, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa oraz z terenu gminy Jaktorów.


Czytaj więcej...