Uroczystość upamiętniająca osobę Teodora Sztekkera

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Towarzystwo Cyklistów w Jaktorowie

W dniu 14 maja 2016 r. reprezentanci TCJ wzięli udział w uroczystości upamiętniającej osobę Teodora Sztekkera, która odbyła się w pobliżu pozostałych fragmentów bramy wjazdowej do b. folwarku w Chawłowie na terenie wsi Wężyk w gminie Grodzisk Mazowiecki.
Uroczystość odbyła się z udziałem władz samorządowych Grodziska Mazowieckiego na czele z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim, Stowarzyszenia Nasza Kuklówka z prezes Joanna Zawadzką-Mróz, która prowadziła uroczystość, proboszcza parafii rzymskokatolickiej w Kuklówce i proboszcza parafii ewangelicko-reformowanej w Warszawie, mieszkańców okolicznych miejscowości, delegacji Polskiego Związku Zapasów z udziałem: prezesa PZZ Grzegorza Pieronkiewicza, wiceprezesa PZZ Andrzeja Wrońskiego- dwukrotnego mistrza olimpijskiego w zapasach z Seulu i Atlanty, sekretarza generalnego PZZ Andrzeja Głaza, działacza PZZ, autora publikacji dot. zapasów - Jerzego Lipskiego - Ryszarda Niedźwieckiego prezesa Okręgowego Związku Zapasów w Warszawie i jednocześnie prezesa LZS Mazowsze Teresin.

Kwiaty pod kamieniem upamiętniającym Teodora Sztekkera w imieniu TCJ złożyli: Zbigniew Reluga, Krystyna Orzechowska, Sylwester Szwed, Stanisław Adamczyk, Grzegorz Zimiński, Marian Zakrzewski i Tadeusz Murzyn.

TABLICA UPAMIĘTNIAJĄCA TEODORA SZTEKKERA