Komunikat o rezygnacji

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Towarzystwo Cyklistów w Jaktorowie

W dniu 18 października 2021 r. złożyłem rezygnację z funkcji prezesa Stowarzyszenia Towarzystwo Cyklistów w Jaktorowie.

Jak już wcześniej zapowiadałem, to w wyborach, które miały się odbyć w przyszłym roku i tak bym nie brał udziału, ale obecna moja sytuacja, tę decyzję przyspieszyła. Dziękuję, wszystkim osobom, z którymi miałem przyjemność i radość, od 2004 roku, tu w Jaktorowie, współdziałać na rzecz lokalnej społeczności, a którym bliska była i jest idea dawania i dzielenia się z innymi.

Pragnę też podziękować członkom założycielom i wszystkim składom Zarządów Towarzystwa Cyklistów w Jaktorowie, z którym jako pomysłodawca i inicjator założenia w dniu 19 grudnia 2006 r. tego Stowarzyszenia, realizowaliśmy rowerowe wyprawy turystyczne - szczególnie Rajdy i Zloty Rowerowe, których było XVII oraz sześciokrotnie Mistrzostwa Mazowsza w kolarstwie szosowym i trzykrotnie Szosowe Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego.

W tym czasie, nie zabrakło też turystycznych wyjazdów krajoznawczych po Polsce i zagranicy. Miło się to wspomina, ale nie ma ludzi niezastąpionych. Tak, więc, niech trwa dobra passa Towarzystwa Cyklistów w Jaktorowie, która w ciągu tych lat, utrzymywała nas w krzepkiej kondycji i rozwijała naszą wiedzę o Regionie, Polsce, czy też o naszych sąsiadach.

       Tadeusz J. Murzyn